ÇARPMAYA KARŞI KORUYAN GERİ

DÖNÜŞÜMLÜ KAUÇUK LEVHALAR

Alman teknolojisi

SİTE İÇİ ARAMA🔍

Oyun parkları için darbe emici yüzey sistemleri:

 

Oyun, çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimleri için vazgeçilmezdir. Bu öğrenme sürecinden bir tanesi, içinde rastgele tümsek ve düşmeler olan deneme yanılmadır. Darbe emen EUROFLEX® Levhaları sorunsuz ve uzun süreli kullanımlarıyla tam bir güvenlik sağlar. Yağış ve yüksek sıcaklıklardan etkilenmeden, çocukların sürekli gözetimde olmaksızın her gün oynamaları için idealdir.

EUROFLEX® Çarpmaya Karşı Koruma Levhaları 40 yılı aşkın süredir oyun alanlarında en yüksek güvenlik standartlarının garantisidir. Ürünlerimiz çocuklarımızın yaralanma riski olmaksızın keyifle oyun parklarında oynamalarını sağlar.

EUROFLEX® Çarpmaya Karşı Koruma Levhaları çocukların herhangi bir şekilde düşmesi durumunda darbeyi sönümleyerek etkin koruma sağlar ve yaralanma riskini en aza indirir.

EUROFLEX® Çarpmaya Karşı Koruma Levhaları jimnastik ve tırmanma teçhizatlarının altında, bakım evleri ve rehabilitasyon merkezlerinde, çok amaçlı dinlenme tesislerinde, bahçelerde ve yürüyüş yollarında kullanılabilen etkili bir esnek zemindir.

Alfabe, sayılar, tematik levha ve yeni EPDM simli döşeme ve benzeri ürünlerimiz özellikle okul, anaokulu ve kreşlerdeki oyun alanlarının tasarımı için idealdir.

Ürünlerimiz, spor, oyun alanları ve eğlence parklarındaki eğitsel ve görsel unsurları geliştirir.

BİZİ İZLEYİN

© KRAIBURG Relastec GmbH & Co. KG 2016

KÜNYE

ANASAYFA KRAIBURG Relastec

UYGUNLUK

facebook kraiburg relastec
Kraiburg Relastec RSS