ÇARPMAYA KARŞI KORUYAN GERİ

DÖNÜŞÜMLÜ KAUÇUK LEVHALAR

Alman teknolojisi

SİTE İÇİ ARAMA🔍

Global Satış Müdürü

Oyun Parkları için Darbe Koruma Ürünleri ve Aksesuarları

 

Claus Spiegelbauer

 

Tel.:   +49 (0) 8683 701-201

Mob.: +49 (0) 173-5871-201

Fax.:  +49 (0) 8683 701-4-201

 

claus.spiegelbauer@kraiburg-relastec.com

Satış Asistanı - Almanya/Avusturya/İsviçre

Oyun Parkları için Darbe Koruma Ürünleri ve Aksesuarları

 

Sylvia Lohr

 

Tel.:  +49 (0) 8683 701-199

Fax.: +49 (0) 8683 701-4-199

 

sylvia.lohr@kraiburg-relastec.com

Satış Asistanı - Uluslararası

Oyun Parkları için Darbe Koruma Ürünleri ve Aksesuarları

 

Georg Wolfersberger

 

Tel.:  +49 (0) 8683 701-156

Fax.: +49 (0) 8683 701-4-156

 

georg.wolfersberger@kraiburg-relastec.com

Satış Asistanı - İhracat

Oyun Parkları için Darbe Koruma Ürünleri ve Aksesuarları

 

Petra Huber

 

Tel.:  +49 (0) 8683 701-145

Fax.: +49 (0) 8683 701-4-145

 

petra.huber@kraiburg-relastec.com

Satış Asistanı - Fransa

Oyun Parkları için Darbe Koruma Ürünleri ve Aksesuarları

 

Andrea Betz

 

Tel.:  +49 (0) 8683-701-325

Fax.: +49 (0) 8683-701-4325

 

andrea.betz@kraiburg-relastec.com

Teknik Servis & Geliştirme

Oyun Parkları için Darbe Koruma Ürünleri ve Aksesuarları

 

Sylvia Karras

Ingenieurin

 

Tel.:   +49 (0) 3901 8304-61

Mob.: +49 (0) 173-5871-194

Fax.:  +49 (0) 3901 8304-461

sylvia.karras@kraiburg-relastec.com

Bölge Müdürü

Oyun Parkları için Darbe Koruma Ürünleri ve Aksesuarları

 

Victor Pawlot

 

Tel.:   +49 (0) 8683 701-133

Mob.: +49 (0) 173-5871-133

Fax.:  +49 (0) 8683 701-4-133

 

victor.pawlot@kraiburg-relastec.com

BİZİ İZLEYİN

© KRAIBURG Relastec GmbH & Co. KG 2016

KÜNYE

ANASAYFA KRAIBURG Relastec

UYGUNLUK

facebook kraiburg relastec
Kraiburg Relastec RSS